PIESKI

Lorem Ipsum

„Lubię śpiewać, lubię skakać,              lubię życie przedszkolaka.”

Cześć, to my – „Pieski”, najmłodsze przedszkolaki.          I choć dopiero niedawno się poznaliśmy, to już uwielbiamy razem spędzać czas, śpiewać, tańczyć i budować. Każdego dnia odkrywamy nasze  przedszkole, do którego przychodzimy z wielką radością. Miło spędzamy czas w naszej kolorowej sali, bawiąc się  w kącikach zainteresowań. Podczas zajęć uczymy się wierszy, piosenek, chętnie malujemy, rysujemy i lepimy. Dużo radości sprawiają nam zabawy na placu przedszkolnym. Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych          z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywamy słuchając kołysanek lub bajek. Nasza sala jest kolorowa i pełna zabawek. Bardzo ją lubimy i czujemy się w niej bezpiecznie. Codziennie stajemy    się coraz bardziej samodzielni, potrafimy dzielić się zabawkami i uczymy się pomagać sobie nawzajem. Każdy dzień w przedszkolu przynosi nam  mnóstwo radości i nowe doświadczenia. Małymi kroczkami stajemy się aktywnymi odkrywcami świata.                    Nasze panie to p. Kasia, p. Patrycja, p. Natalia,             w naszej grupie pomaga nam też p. Ewa.

Sala: PIESKI
E-mail: pieskina5@interia.pl