PAPUŻKI

Wychowawca: mgr Patrycja Śmigaj

Nauczyciel: mgr Teresa Roszyk

Woźna: Magdalena Lorkiewicz

Mamo! Tato! Jesteśy "Papużkami" :) w tym roku realizujemy roczne przygotowanie przedszkolne, czyli "zerówkę".

Grupa liczy 24 dzieci:  11 dziewczynek oraz 13 chłopców. W tym roku pracujemy w oparciu o książki: wyd. WSiP "Plac zabaw".

Co wtorek chodzimy poćwiczyć do Hali Wacław, dlatego moje obuwie sportowe musi mieć białą podeszchwę :)

AKTUALNE INFORMACJE:

DODANO DNIA 17.10.2019 R. ---- Dnia 5.12.2019 r. O godz. 9³⁰ odbędą się świąteczne warsztaty z rodzicami, na których zrobimy mydełka.  Koszt warsztatów 10zł, płatne u

Dnia 21.11.19 r tj czwartek dzieci przynoszą plastikową butelkę pół litrową, bez etykiety, z zakretką.

22.11.2019---piątek---- wyjazd do schroniska w Przyborówku. Koszt-bezpłatne. Podpisane godz zostawiamy u p. Intendentki. Każde dziecko przynosi opakowanie karmy suchej lub mokrej-POMÓŻMY .

25 .11.2019R---dzień pluszowego misia-dzieci mogą przynieść pluszaka. Przebieramy się za misie lub ubieramy się z rzeczy,które mają  na sobie ilustrację/obrazki z misiem.

26.11.2019---wtorek.---projekt KINOSZKOŁA- wychodzimy do kina Halszka. Koszt 8zł. Płatne u p. Intendentki. Podpisane zgody zostawiamy również u p. Intendentki. Wyjście do kina o godz. 10³⁰, powrót do przedszkola ok godziny 12⁴⁰. Dzieci zjedzą obiad po przyjściu z kina.

28.11.2019---czwartek----andrzejki . Tego dnia dzieci wezmą udział w zabawach andrzejkowych. Przebieramy się-temat przewodni:magia i czary. Chętne dzieci mogą przynieść słodki poczęstunek.

29.11.2019----piątek--- wycieczka do Poznania. -CAVALIADA- więcej informacji na plakacie.