KACZUSZKI

O nas Pracownicy przedszkola Oferta przedszkola Roczny plan pracy przedszkola Harmonogram uroczystości przedszkolnych Programy Sukcesy REKRUTACJA Statut ZIELONY ZAKĄTEK

Sukcesy

4 marca dzieci z zespołu regionalnego "Słoneczka" oraz dzieci z zespołu tańca nowoczesnego "Skaczące Nutki" wystąpiły na Edukacyjnych Targach w Poznaniu.

6 kwietnia dzieci 4 - letnie "Żabki" zdobyły trzecie miejsce w konkursie ogłoszonym przez Spółdzielnię Mieszkaniową i Bibliotekę Publiczną w Szamotułach. W konkursie pod hasłem "Z Ekologią na ty!" dzieci zaprezentowały inscenizację ekologiczną pt: "Na polanie w lesie".

W czerwcu 2011r. Zespół "Skaczące Nutki" zdobył I miejsce w powiatowym konkursie tańca (grupa "0" - III klasa) w Kaźmierzu.

Podczas Powiatowego Konkursu Literacko - Muzycznego "ZABAWKA",   zorganizowanego w Szkole Podstawowej nr 1 w Szamotułach, Mikołaj Andrzejewski zdobył I miejsce w kategorii wiekowej 5 - latki, a Gabrysia Soloch otrzymała wyróżnienie.

Mikołaj i Gabrysia podczas przesłuchań w Kaźmierzu zakwalifikowali się do rejonowego konkursu piosenki w Obornikach.

Zespół regionalny "SŁONECZKA" zdobył nagrodę Grand Prix podczas Pierwszego Konkursu Piosenki Słonecznej, zorganizowanego przez Prywatne Przedszkole "SŁONECZKO" w Szamotułach.