BIBLIOTEKA PUBLICZNA MIASTA I GMINY SZAMOTUŁY ZAPRASZA NA "WIELKI TEST WIEDZY O SZAMOTUŁACH".

40 URODZINY MISIA - ZAPRASZAMY.

PRZEGLĄD STOMATOLOGICZNY - ZMIANA GODZINY.

5 kwietnia 2024 r. od godz. 10.30 odbędzie się kolejny przegląd stomatologiczny.

STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH W PRZEDSZKOLU NR 5.

WIELKANOCNE ŻYCZENIA.

PRZEGLĄD STOMATOLOGICZNY.

5 kwietnia 2024 r. od godz. 8.00 odbędzie się kolejny przegląd stomatologiczny.

ZBIÓRKA KARMY DLA SCHRONISKA W PRZYBORÓWKU.

Akcja zorganizowana przez grupę "Pieski". Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji :-)

"OPERACJA CZYSTA SAMA"

PORADNIA PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA WE WRONKACH ZAPRASZA NA WIELKANOCNE WARSZTATY.

KONKURS LITERACKI - WYDŁUŻAMY TERMIN.

Zachecamy do wzięcia udziału w konkursie.

WIELKANOCNA SESJA ZDJĘCIOWA - MALAS FOTO STUDIO.

Propozycja do wglądu w przedszkolu.

LEGO KREATYWNE PRZEDSZKOLAKI - REGULAMIN W ZAŁĄCZNIKU.

SPOTKANIE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W SZAMOTUŁACH.

PORADNIA PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA W SZAMOTUŁACH ZAPRASZA RODZICÓW NA SPOTKANIE: "WSPARCIE DZIECKA PODCZAS ROZWODU RODZICÓW".

DEKLARACJA O KONTYNUACJI WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO W ROKU SZKOLNYM 2024/2025.

Drodzy Rodzice, w terminie od 26 lutego do 8 marca 2024 r. Rodzice dzieci uczęszczających do Przedszkola Nr 5 w Szamotułach składają deklarację o kontynuacji wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2024/2025.
    Deklaracje wydawane będą przez wychowawców i nauczycieli.
    Ww. informacje dotyczą tylko i wyłącznie dzieci uczęszczających do naszej placówki w bieżącym roku szkolnym 2023/2024.
    W przypadku złożenia deklaracji po terminie lub niezłożenia uznaje się, że dziecko nie będzie uczęszczało do przedszkola w roku szkolnym 2024/2025 (jest to równoznaczne z rezygnacją miejsca w przedszkolu).

Deklaracje prosimy składać u p. Intendent.

Godziny pracy p. Intendent:

poniedziałek 7:00 – 16.00

wtorek  7:00 – 15:00

środa od 7.00 - 15.00

czwartek od 7.00 - 15.00

piątek od 7.00 - 14.00

Proszę nie składać deklaracji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

WIELKANOCNA SESJA ZDJĘCIOWA.

Wielkanocna sesja zdjęciowa odbędzie się 7 marca 2024 r. o godz. 10:00.

Listy będą dostępne dla Państwa od 26 lutego.

WALENTYNKI.

DEKLARACJA O KONTYNUACJI WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO.

Drodzy Rodzice, deklaracja o kontynuacji wychowania przedszkolnego będzie wydawana Państwu 26 lutego przez nauczycieli z poszczególnych grup.

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024/2025.

Informacje i dokumenty do pobrania w zakładce - Więcej - O przedszkolu - REKRUTACJA.

Dokumenty również do pobrania w wejsciu głównym przedszkola lub u p. Intendent - od 26 lutego.

FERIE ZIMOWE 2024 Z SZAMOTULSKIM OŚRODKIEM KULTURY.