UBEZPIECZENIE NNW

Kwota ubezpieczenia NNW dzieci w tym roku szkolnym wynosi 33 zł. Prosimy uiszczać opłaty u intendentki do końca września 2019r.

Ubezpieczenie NNW dzieci jest dobrowolne. W przypadku rezygnacji z ubezpieczenia rodzic zobowiązany jest dostarczyć pisemną informację o rezygnacji z ubezpieczenia. Pismo należy dostarczyć do intendentki najpóźniej do 16 września 2019r.

Szczegółowe informacje na ten temat zostaną przedstawione na zebraniach z rodzicami.

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Serdecznie zapraszamy na zebrania z rodzicami, które odbędą się:

18 września 2019r. - grupy: "Papużki", "Motylki" i Biedronki"

19 września 2019r. - grupy: "Pszczółki", "Tygryski" , "Kaczuszki".

O godz. 17:00 - ogólne zebranie. Po zebraniu ogólnym - zebrania grupowe w swoich salach.

REKRUTACJA

Informacje na temat rekrutacji dzieci do przedszkola na rok szkolny 2019/2020 znajdują się w panelu O PRZEDSZKOLU w zakładce REKRUTACJA.

•  - Obrazek 1http://www.bezpiecznaplacowka.com/woj-wielkopolskie/654-przedszkole-nr-5-w-szamotulach

• WITAMY W MISIU!

WITAMY W MISIU! - Obrazek 1Przedszkole nr 5